Strona wykorzystuje pliki cookies, które usprawniają działanie serwisu. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. W innym wypadku ciasteczka będą umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

Analiza irydologiczna

Irydologia pozwala na:

  • Wykrywanie wrodzonych i nabytych skłonności do określonych schorzeń.
  • Określenie stopnia zatrucia organizmu szkodliwymi wpływami środowiska zewnętrznego i produktami przemiany materii.
  • Ocenę stanu układu nerwowego i jego wpływ na narządy wewnętrzne.
  • Ocenę stanu układu odpornościowego.
  • Wskazanie narządu lub układu, w którym toczy się proces chorobowy.
  • Ustalenie odpowiedniej dla danej osoby diety i podanie wskazówek dotyczących trybu jej życia.

Im bardziej spoista i jednolita jest powierzchnia naszej tęczówki, tym człowiek jest zdrowszy i mniej podatny na zachorowania.

Tęczówka oka jest jak mapa narządowa - podobnie jest w przypadku stóp lub dłoni w medycynie chińskiej, na których znajdują się punkty połączone z poszczególnymi narządami, tak i w przypadku tęczówki oka zawierają one pola projekcyjne wszystkich narządów wewnętrznych. Jeśli w danym narządzie lub w układzie dzieją się lub zaczynają się dziać jakieś stany zapalne, wówczas pojawiają się zmiany na tęczówce oka. Widać zarówno stany zapalne jak i procesy degeneracyjne. Można w ten sposób zobaczyć zmiany wskazujące na zaburzenia wątroby, płuc, nerek, oskrzeli, serca, jajników, tarczycy, kręgosłupa, śledziony itd.

Irydolog powinien znaleźć nie tylko zmiany w tęczówce, ale również prawidłowo je zinterpretować – czy są to zmiany wrodzone, czy nabyte, czy mamy do czynienia z chorobą, jeśli tak to jaką.

Więcej o badaniu na stronie www.irydologia.olsztyn.pl